2020-2021 Akademik Yılı Güz Dönemi Düzeyleri, Ders Programları ve Sınıf Listeleri HakkındaTüm Duyurular
04
EKİM

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

2020-2021 Akademik yılı Güz dönemi Temel İngilizce Bölümü dersleri 5 Ekim 2020 Pazartesi günü başlayacaktır; hazırlık eğitimi göreceğiniz sınıfların listelerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

A1 düzeyi sabah grubu (A1-01 - A1-18)

 

A1 düzeyi öğlen grubu (A1-19 - A1-48)

 

A2 düzeyi

 

B1 düzeyi

 

  • Dersler, aşağıdaki ders programlarına göre senkron (eş zamanlı) olarak yürütülecektir. Sisteme kayıtlı dersler daha sonra izlenebilecektir.

 

 

  • Derslerin yürütüleceği sisteme YTÜ sistemine tanımlı öğrenci epostanızın kullanıcı adı (@ işaretinden önceki kısım) ve şifresi ile giriş yapılacaktır. Kullanıcı adı ya da şifresini bilmeyen / hatırlamayan öğrencilerimiz bilgiislem@yildiz.edu.tr  adresine öğrenci kimliğinin fotoğrafını eposta ile göndererek sisteme giriş bilgilerini öğrenebilirler.

 

 

  • Derslerin yürütüleceği sistem ile ilgili daha detaylı bilgiye uzem.yildiz.edu.tr sayfasındaki duyurulardan ulaşabilirsiniz.

 

 

  • Sisteme giriş sorunu yaşayan öğrencilerimiz uzem@yildiz.edu.tr adresinden eposta ile destek talebinde bulunabilir.

 

 

  • Derslerde kullanılacak kitaplar, materyaller, Temel İngilizce Bölümü’ndeki süreç, kurallar ve işleyişe dair daha detaylı bilgi ilk gün yapılacak olan oryantasyon sunumlarında verilecektir.

 

 

  • Düzeyler arasında aşağı ya da yukarı yönlü ya da sabah ve öğlen grupları arasında paralel geçiş yoktur. Tüm öğrenciler dönem sonuna kadar ya da muafiyet sağlayan ulusal veya uluslararası sınavlardan geçerlik süreleri içinde yeterli puan aldıklarını gösteren belgelerini Temel İngilizce Bölüm Başkanlığı'na ulaştırıp muafiyet işlemleri tamamlanana kadar yerleştirildikleri düzeylerde kalacaktır.

 

 

Düzeylerin haftalık ders programları aşağıdadır.

 

 

 

 

04- 10- 2020