MDB2051 Reading and Speaking in English

 

TÜM DERSLER İÇİN GRUPLARIN

DEVAMSIZLIK ÇİZELGELERİ

SAYFANIN EN ALTINDA İLAN EDİLMİŞTİR. 

 

 

DEVAM ZORUNLULUĞU OLMAMASINA RAĞMEN

HATALI OLARAK F0 İLE DEVAMSIZLIKTAN BIRAKILMIŞ ÖĞRENCİLER

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI İLE İLETİŞİME GEÇMELİDİRLER.

 

 

 

8-14 EYLÜL HAFTASINDA EKLE-SİL İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASIYLA GRUP NUMARALARI ve DERSLİK BİLGİLERİNDE KAPANAN GRUPLAR NEDENİYLE DEĞİŞİKLİKLER SÖZ KONUSU OLABİLİR. BU NEDENLE DERS KAYITLARI BİTTİKTEN SONRA MUTLAKA USIS’DEKİ HAFTALIK DERS PROGRAMI BÖLÜMÜNDEN KAYITLI OLDUĞUNUZ GÜNCEL GRUP NUMARANIZI ve www.ybd.yildiz.edu.tr ADRESİNDEN DE GRUBUN DERSLİK BİLGİSİNİ KONTROL EDİNİZ. AKSİ TAKDİRDE SEÇTİĞİNİZ GRUPTAN FARKLI BİR GRUBA AKTARILDIĞINIZDAN YA DA GRUBUNUN KAPATILDIĞINDAN HABERDAR OLMAMANIZ MAZERET OLARAK KABUL EDİLMEZ, HERHANGİ BİR GRUPTA DEVAM ETMİŞ OLSANIZ DAHİ YOKLAMADAN KALMIŞ SAYILIRSINIZ.

 

 

USIS ÜZERİNDEN KAYIT OLDUĞUNUZ GRUBUN ÖĞRENCİ SAYISININ YETERSİZ OLMASI SEBEBİYLE KAPATILMIŞ OLMASI HALİNDE İKİ SEÇENEK MEVCUTTUR:

 

  1. KAPATILAN GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER AYNI GÜN VE AYNI SAATTEKİ BAŞKA BİR BÖLÜM İÇİN AÇILMIŞ OLAN GRUPLARA AKTARILIRLAR.
  2. KAPATILAN GRUBUN KUŞAĞINDA AKTARMA YAPILABİLECEK BAŞKA BİR GRUP YOKSA GRUP TAMAMEN KAPATILIR. BU GRUBA KAYDOLMUŞ OLAN ÖĞRENCİLER KENDİ BÖLÜMLERİNE BİR DİLEKÇE İLE BAŞVURARAK KAPATILAN GRUPTAN KAYITLARINI SİLDİRMELİ VE (VARSA) PROGRAMLARINA UYGUN BAŞKA BİR GÜN VE SAATTEKİ BİR GRUBA AKTARILMAYI TALEP ETMELİDİRLER.

 

DERSLER 18 EYLÜL 2017 PAZARTESİ BAŞLAYACAKTIR. İLK HAFTADAN İTİBAREN DERSLERE BAŞLANACAK VE YOKLAMA ALINACAKTIR. DERS MATERYALİNİ ÖNCESİNDE TEMİN EDİP, DERSLERE KATILMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 

 

DERS KİTABI: MDB2051 SPEAKING PATHWAYS

 

YERLEŞKELERDE SATILDIĞI YERLER:

o   DAVUTPAŞA YERLEŞKESİ - YILDIZ TEKNİK STORE (KMB KARŞISI – OTOBÜS DURAKLARI YANI)

o   DAVUTPAŞA YERLEŞKESİ - YILDIZ TEKNİK STORE (İNŞAAT FAKÜLTESİ – F BLOK / 2. KAT)

o   DAVUTPAŞA YERLEŞKESİ - YILDIZ TEKNİK STORE (İKTİSAT FAKÜLTESİ – GİRİŞ KAT / KANTİN YANI)

o   YILDIZ YERLEŞKESİ – DERS ÖĞRETİM ELEMANI SİZİ YÖNLENDİRECEKTİR.

 

DERS İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ BİLGİLENDİRMEYİ www.ybdyildiz.edu.tr adresinde sağ üst köşedeki ÖĞRENCİ sekmesi altında DÖNEM BOYUNCA GÜNCELLENEN MDB2051 İNGİLİZCE OKUMA VE KONUŞMA başlığı altında BULABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

Course Overview